Witaj w Pracowni Ikon pw. św. Łazarza 

Nie wiem kim jesteś i dlaczego wszedłeś na tę stronę, ale chciałbym spróbować choć na chwilę Cię na niej zatrzymać.

Gdzie się znalazłeś?

Jesteś w pracowni ikonograficznej. W miejscu gdzie próbuje się podglądać niebo przez okno ikony a światło płonącej przed ikoną lampady, zapach tempery, pigmentów... przenosi w świat dawnej i współczesnej mistycznej ikonografii. 

 

Pracownia powstała w 2009 roku. Obecnie jest ona częścią fundacji IN BLESSED ART, która ma za zadanie pomagać przez sztukę sakralną. Dochód z pracowni jest przeznaczony na cele statutowe fundacji.

W pracowni ikony wykonuje tylko El'azar Hubert Kampa. Inne prace możesz znaleźć na stronie fundacji i fundacyjnego sklepu.

 

Zapraszam do zatrzymania się.

 El'azar Hubert Kampa

Ratujmy zdrowie i uśmiech!

Witaj!

Zanim zamówisz ikonę - potrzebuję Twojej pomocy.

"Chciałbym wreszcie przestać się bać pogorszenia stanu, do takiego, że nie będę w stanie mówić. To taka choroba, której nie widać, a skutki fatalne, zamykające na świat. Wstydzisz się odezwać, szczerze śmiać i ciągle o tym pamiętasz, kontrolujesz by nie podnosić górnej wargi.

A najbardziej chciałbym, by nigdy nie doszło do tego momentu, w którym będę musiał ogłosić: kochani mam już nowotwór czy inną ciężką chorobę - lawina poszła. Człowiek się już zwyczajnie boi. Tym bardziej, że w rodzinie były ciężkie nowotwory... Patrzył na to jak znikają znajomi dotknięci chorobą...

Moim marzeniem jest móc wreszcie się uśmiechnąć i wyjść do ludzi, pracować z fundacją, pomagać, malować i się śmiać!"

 

Pomóżmy Hubertowi odzyskać  zdrowie i uśmiech!

El’azar Hubert Kampa – z zamiłowania ikonograf.

Akcja prowadzona przez Fundację In Blessed Art:

>> Dowiedz się więcej! <<